NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Kolorowa kuchnia na wiosnę

2018-04-20 11:20:22
Responsive image

Kuchnia to twój warsztat, w którym tworzysz posiłki i spędzasz dużo czasu. Przygotuj sobie przestrzeń, w której poczujesz się przyjemnie, i która będzie Cię inspirować do komponowania nowych diet, przeprowadzania detoxu, czy po prostu gotowania niedzielnego rosołu.

WIOSENNE SEGREGOWANIE

2018-04-09 12:25:40
Responsive image

Wiosna nas w tym roku nie rozpieszczała i nie śpieszyła się z nadejściem, ale wreszcie jest! Cieplejsze dni skłaniają do porządkowania i segregowania. Oczywiście nie chodzi tu o rutynowe odkurzanie, omiatanie kątów czy codzienne „ogarnięcie domu”, ale o gruntowne sprzątanie.

Piękne, kolorowe i praktyczne Walentynki z Leitz Complete

2014-02-11 11:54:48
Responsive image

Walentynkowe szaleństwo już za chwilę i nawet Ci którzy twierdzą, że ich ono „nie dotyczy” po cichu czekają na jakiś drobiazg, który powie im, że są doceniani – może praktyczny i piękny podarek od Leitz Complete będzie dobrym rozwiązaniem?

Euro.com.pl numerem 1 w rankingu sklepów internetowych

2013-12-01 14:28:36
Responsive image

E-sklep sieci RTV Euro AGD uznano za najlepszy w dorocznym rankingu Money.pl. Euro.com.pl zwyciężyło w kategorii "Elektronika i AGD", do której zaklasyfikowano e-sklepy komputerowe, RTV, AGD, fotograficzne.

Głośniki Leitz Complete - perfekcyjny design i doskonałe brzmienie.

2013-11-07 15:00:02
Responsive image

W linii produktów Leitz Complete dla urządzeń mobilnych znajdziemy trzy rodzaje głośników, które zostały wykonane nie tylko z myślą o doskonałej jakości dźwięku, ale również jako ozdoba i gadżet dla ich użytkowników.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: